Ogłoszenia

Komendant Powiatowy Policji w Sieradzu poszukuje kandydatów na stanowisko mechanika samochodowego

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu i miejsce wykonywania pracy:

Komenda Powiatowa Policji w Sieradzu
ul. Sikorskiego 2
98-200 Sieradz

Warunki pracy:

- praca w pomieszczeniu zamkniętym przy oświetleniu naturalnym i sztucznym,

- praca w warsztacie naprawczym, gdzie występują drgania mechaniczne (wibracja),    przekazywane na kończyny górne,

- praca w pozycji wymuszonej, dźwiganie ciężarów,

- praca w podstawowym systemie czasu pracy.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

- wykonywanie zleconych obsług technicznych i napraw służbowego sprzętu transportowego,

- przyjmowanie na stanowisko naprawcze pojazdu służbowego po diagnostyce wstępnej z  określonym zakresem jego naprawy,

- demontaż i montaż zespołów i podzespołów mechanicznych pojazdu oraz ich naprawa zgodnie z zaleceniami kontrolera technicznego,

- odpowiedzialność materialna za powierzone narzędzia i urządzenia warsztatowe oraz utrzymywanie ich w stałej sprawności technicznej,

- wykonywanie prac porządkowych po zakończeniu obsługi technicznej lub naprawy pojazdu na stanowisku naprawczym.

Wymagania niezbędne:

- wykształcenie zasadnicze,

- doświadczenie zawodowe 2 lata,

- korzystanie z pełni praw publicznych,

- niekaralność.

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

- list motywacyjny + CV,

- dokumenty potwierdzające wykształcenie,

- oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,

- oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,

- oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,

- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru.

Termin składania dokumentów:

15 maja 2022 r.

Inne informacje

- umowa na okres próbny/ czas określony/ nieokreślony,

- proponowane wynagrodzenie brutto: ok. 3 440,- zł,

- oferty nie spełniające wymogów formalnych, niepodpisane, niekompletne, przesłane po  terminie nie będą rozpatrywane,

-  oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone,

-  kandydaci nie zakwalifikowani nie będą powiadamiani telefonicznie ani pisemnie,

List intencyjny należy składać w Komendzie Powiatowej Policji w Sieradzu lub  za pośrednictwem poczty  z podaniem na kopercie adresu do korespondencji i telefonów kontaktowych w terminie do dnia 15 maja 2022 r. (liczy się data wpływu do Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu), z dopiskiem „Oferta zatrudnienia na stanowisko mechanik samochodowy w KPP w Sieradzu”.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Zespole ds. Kadr i Szkolenia KPP w Sieradzu - nr tel. 47 845 17 09 lub 47 845 14 16.