Oszust "na wnuczka" zatrzymany przez policjantów. Najbliższe miesiące spędzi za kratkami.
Sieradzcy kryminalni zatrzymali 21-latka z Łodzi, który uczestniczył w oszustwie metodą „na wnuczka”. Policjanci ustalili, że mężczyzna w całym procederze, pełnił funkcję tzw. „odbieraka”. Został zatrzymany krótko po tym, jak odebrał pieniądze od oszukanej seniorki. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego 3 miesięczny tymczasowy areszt. Grozi mu do 8 lat pozbawiania wolności