Informacje

DZIELNICOWY Z KOMISARIATU POLICJI W BŁASZKACH "DOBIEGŁ" NA PODIUM

Kolejny sukces dzielnicowego z Komisariatu Policji w Błaszkach w biegach długodystansowych. St.asp. Bohdan Tułacz tym razem „dobiegł” na podium, zajmując zaszczytne III miejsce. Życzymy kolejnych udanych startów!

Dzielnicowy gminy Wróblew od jakiegoś czasu kilkakrotnie pojawiał się na trasach długodystansowych. 21 lipca 2018r. wziął udział w kolejnych zawodach sportowych, które tym razem odbyły się w Kaliszu.  Była to I edycja Nocnego Półmaratonu Kaliskiego „Bursztynowa Helena" . W biegu na dystansie  ponad 21 kilometrów rywalizowało prawie 700 biegaczy.  Wyznaczoną trasę pokonało ostatecznie 613 uczestników. W ramach półmaratonu odbyły się również Mistrzostwa Policji o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Kaliszu, w których st. asp. Bohdan Tułacz znalazł się w czołówce zawodników. W tej klasyfikacji, uzyskując czas 01:29:16 uplasował się na III miejscu na podium. Tym samym był on 12 w kategorii M30, natomiast w klasyfikacji generalnej zajął on 34 miejsce.

Dla dzielnicowego z błaszkowskiego komisariatu bieganie to pasja, z której na razie nie ma zamiaru rezygnować. Trenuje, znajdując czas po służbie i godząc to z obowiązkami domowymi. Przed  nim z pewnością kolejne starty.

Gratulujemy dotychczasowych bardzo dobrych wyników i życzymy kolejnych sukcesów!