Informacje

Dzielnicowy w czołówce zawodników

Kolejny dobry występ dzielnicowego z Komisariatu Policji w Błaszkach w biegach długodystansowych. Życzymy kolejnych udanych startów.

24 marca 2018r. st.asp. Bohdan Tułacz wziął udział w kolejnych zawodach sportowych. Była to kontynuacja zapowiedzi dzielnicowego  z zeszłego roku, kiedy to obiecywał kolejne starty w 2018 r. Tym razem pojechał do miejscowości Sobótka k/Wrocławia. Odbył się tam „11 Półmaraton Ślężański”. Wzięło w nim udział ponad 4 tysiące biegaczy z całego kraju. W ramach tego biegu, jedną z podkategorii były – Mistrzostwa Polski Policji w Półmaratonie. Długość trasy wynosiła ponad 21 kilometrów i prowadziła w ciężkim pagórkowatym terenie. Mimo tych niedogodności dzielnicowy gminy Wróblew po raz kolejny znalazł się w czołówce zawodników. Na trasie ogólnej z czasem 1.31.24 godziny zajął 317 miejsce na ponad 4 tysiące biegaczy, a w zawodach policyjnych zajął 13 pozycję na 120 zawodników, którzy ukończyli bieg. Jak na razie bieganie nadal stanowi jego pasję i nie ma zamiaru rezygnować z tej przyjemności. Zapowiedział kolejne starty w tym sezonie, który zresztą dopiero się zaczął. Gratulujemy mu aktualnych bardzo dobrych wyników i jednocześnie życzymy mu miejsca na „pudle” przynajmniej w kilku następnych biegach, a przede wszystkim życzymy mu zdrowia.