Informacje

Nadal aktywny

Nasz dzielnicowy z Komisariatu Policji w Błaszkach nadal kultywuje z powodzeniem swoje hobby.

W dniu 01 września 2018r. asp.szt. Bohdan Tułacz wystartował w III Cross – Półmaratonie w miejscowości Murowaniec k/ Kalisza. Dystans wynosił 22 km, wokół zalewu Murowaniec i przebiegał po różnej nawierzchni. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników. Jedną z kategorii była klasyfikacja dla służb mundurowych, którą nasz zawodnik wygrał z czasem 1:36;40. Natomiast w kategorii zawodników powyżej 30 roku życia zajął 3 miejsce, a w kategorii głównej czyli „open” zajął 10 miejsce. Przedmiotowy bieg był kolejnym zaliczanym do Grand Prix Ziemi Kaliskiej. Bierze w nich udział 350 zawodników i aktualnie asp. szt. Bohdan Tułacz znajduje się na 8 pozycji. W dniu 11 listopada w Kaliszu odbędzie się ostatni bieg w ramach tych zawodów. Mamy nadzieję, że nasz dzielnicowy przesunie się w klasyfikacji ogólnej na miejsce medalowe lub min. utrzyma swoją aktualną równie wysoką pozycję. Niewątpliwe będziemy za niego ściskać kciuki.