Informacje

Dzielnicowy ciągle w biegu

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Błaszkach nie zwalnia tempa i nadal mierzy się z własnymi siłami w biegach długodystansowych.

W ostatnim czasie st. asp. Bohdan Tułacz - dzielnicowy z Wróblewa - ponownie zagościł na trasach długodystansowych. 26 maja 2018r. w godzinach wieczornych brał udział w biegu Rossmana w Łodzi. Do pokonania miał dystans 10 kilometrów. Po ciężkim biegu zajął drugie miejsce w kategorii policjantów. Jednocześnie poprawił swój życiowy rekord o 4 sekundy z wynikiem 40:09. W kategorii open na 5700 uczestników zajął dobre 188 miejsce. Na wynik mógł mieć wpływa poranny start na zawodach biegowych w Kaliszu /Bieg Edukatora/ na dystansie 5000 metrów, gdzie w kategorii open zajął 4 miejsce. Pomimo potężnego zmęczenia nie potrafił zwolnić i odpocząć. Już dzień później, 27 maja na zaproszenie kolegów pobiegł w Crossowym biegu w ramach imprezy - Sieradz  biega. W tym dniu przebiegł 26 kilometrów, co jak sam przyznał nie było łatwym zadaniem z uwagi na stopień trudności trasy jak i zmęczenie wynikające z poprzedniego dnia. Trzymamy kciuki, aby w kolejnych biegach Bohdan Tułacz nadal zajmował czołowe miejsca.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!