Informacje

XII FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ ORAZ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

Pomimo, że nie zajęli miejsca na podium, to uczestniczyli w doskonałej zabawie w gronie policjantów i swoich rówieśników.

17 listopada 2017r. w Hali MOSiR-u przy ulicy Małachowskiego w Łodzi miał miejsce XII Finał Wojewódzkiego Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie. W przedmiotowym konkursie wzięła udział drużyna ze Szkoły Podstawowej numer 10 w Sieradzu, która to zwyciężyła na etapie powiatowym. Oprócz nich do Łodzi udała się spora grupa kibiców. Naszą reprezentację wspomagało głośnym dopingiem grupa 44 rówieśników. Pomimo fantastycznego dopingu naszej ekipie nie udało się zająć czołowego miejsca. Mimo to dzieciaki przeżyły świetną przygodę i na pewno będą miło wspominać kilkugodzinny turniej. Należy zaznaczyć, że w turnieju wzięło udział 21 zespołów, a razem z kibicami w zabawie uczestniczyło około 400 dzieciaków z całego województwa. Każdy z zawodników został obdarowany przez organizatorów upominkami i gadżetami. Całość imprezy uświetnił swoją obecnością Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński. Należy nadmienić, że naszą drużynę dopingował również Komendant Powiatowy Policji w Sieradzu podinsp. Wojciech Kuśmierek. Mamy nadzieję, ze również w przyszłym roku nasz zespół będzie rywalizował o czołowe miejsca w kolejnej edycji turnieju